Výroba

Spojením moderných technológií, technickej konštrukcie a montáže kvalitných motorov umožnilo spoločnosti ponúknuť v primeranej cene spoľahlivý a technicky kvalitný výrobok nového autobusu predávaný pod značkou Leonis, Fenix, Sirius. Autobusy sa tešia veľkej popularite, pretože pri dobrej cene spĺňajú všetky požiadavky zákazníka či už z pohľadu cestujúceho alebo samotného prevádzkovateľa. Autobusy Leonis, Fenix, Sirius zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť pri nízkych prevádzkových nákladoch. Vysoko kvalitný pohonný agregát, spĺňajúci EURO normy od amerického výrobcu CUMMINS, zabezpečí dlhú životnosť vozidla pri nízkej spotrebe nafty.

Charakteristiky autobusov:

* KVALITA
* BEZPEČNOSŤ
* NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

vyroba

vyroba
vyroba
vyroba

Autorizovaný servis
Spoločnosť vykonáva servis autobusov, záručné a pozáručné prehliadky a opravy vozidiel, príprav vozidla na STK. Pre dlhodobú koncepciu obnovy autobusového parku autobusmi spoločnosť zabezpečuje rýchlu dodávku dielov po celej krajine prostredníctvom svojich obchodných centier a servisných stredísk.

Spoločnosť

TROLIGA BUS

Spoločnosť TROLIGA BUS, spol. s r.o. patrí v súčasnosti medzi popredných výrobcov autobusov v Slovenskej republike. Veľkej popularite sa tešia autobusy Leonis, Fenix a Sirius, zabezpečujú pohodlie a bezpečnosť pri nízkych prevádzkových nákladoch.

autobus
created by | webex media